Aktualności

Grudzień 2022 – firma WPC Sp. z o.o.

Zbliżamy się do zakończenia etapu wdrożenia systemu PROWMS w jednej z hal magazynowych w Nadarzynie.

Bardzo ciekawe i zróżnicowane potrzeby w ramach jednej lokalizacji fizycznej magazynu.

PROWMS wspiera pracę magazynu, który realizuje wydania dla detalicznego e-commerce i jednocześnie obsługuje dystrybucję dla sporego kawałka EUROPY.

Czerwiec 2020 - Firma EMEM

Wiodący importer i dystrybutor wszystkich towarów potrzebnych w domu, zarówno do wystroju wnętrz jak również do wyposażenia domu, ogrodu podjął decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Logistyka Magazynu PROWMS w celu zoptymalizowania procesów w magazynie, ułatwienia komunikacji pomiędzy działem sprzedaży a magazynem oraz lepszego wykorzystania przestrzeni w magazynach przedsiębiorstwa.

Wrzesień 2019 – wdrożenie ProWMS w firmie Fellowes Polska S.A.

Fellowes Polska S.A. wdrożył system PROWMS w ścisłej integracji z ERP. Aktualnie rozwiązanie steruje wszystkimi operacjami w magazynie oraz operacjami specjalistycznymi, w tym kompletacjami oraz przyjęciami z produkcji.

W krótkim czasie PROWMS stał się podstawowym systemem logistyki magazynowania, organizacji dostaw oraz realizacji wydań i wysyłek.

PROWMS wspiera komunikację z firmami kurierskimi, obsługę serwisu urządzeń, a dzięki integracji z Omnicommerce B2B (https://omnicommerce.pl) ułatwił realizację zamówień pochodzących z platformy B2B.

Marzec 2019 – wdrożenie ProWMS w firmie Unilogo Robotics Sp. z o.o.

Unilogo Robotics, czołowy polski producent zrobotyzowanych linii produkcyjnych, w ramach rozwoju naszej wieloletniej współpracy powierzył nam realizację kolejnego projektu informatycznego, tj. wdrożenia Systemu zarządzania logistyką magazynowania PROWMS i budowy customizowanych modułów funkcjonalnych, których zadaniem jest wsparcie zarządzania łańcuchem dostaw i realizacji zamówień. Celem projektu jest dostarczenie narzędzi wspomagających prowadzenie projektów produkcyjnych.

Grudzień 2018 - Wdrożenie ProWMS w firmie MEDOS

Grupa Medos, dostawca akcesoriów do solatki otoworowek, zaopatrujący ponad 80% rodzimych producentów stolarki PCV i aluminium, zdecydował się na wdrożenie systemu PROWMS.

Już po 6 miesiącach, w czerwcu 2019 roku PROWMS został uruchomiony w magazynie tradycyjnym oraz w styczniu 2020 roku w magazynie zautomatyzowanym o pojemności > 15 tyś. miejsc paletowych.

PROWMS został również zintegrowany z systemem ERP i na obecna chwilę realizuje kilkaset operacji przyjęcia oraz wydania dziennie, organizuje pakowanie oraz automatyczną emisję dokumentów handlowych i transportowych.

System organizuje również przyjęcia z wydziałów produkcyjnych, transport wewnętrzny z wykorzystaniem wózków oraz optymalna alokację wyrobów w dynamicznie parametryzowanych strefach składowania magazynowego.

PROWMS, dzięki dużym możliwościom adaptacji został dostosowany do oczekiwań Medos i rok po rozpoczęciu eksploatacji przez Medos jest nadal rozwijany w współpracy z Klientem, dzięki czemu rozwiązanie przez cały czas dostarcza funkcjonalności niezbędnych dla dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, wyprzedzając jego aktualne potrzeby.


ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.
ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

22 888 5000
[email protected]

Polityka prywatności
Nota prawna

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa

Urządzenia

 • Serwery baz danych oraz aplikacji
 • Sieci bezprzewodowe
 • Drukarki etykiet
 • Terminale mobilne
 • Systemy RFID
 • Technologie

 • GS1
 • RFID
 • Sieci WiFi
 • VOICE
 • RTLS
 • © ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter