Aktualności

Grudzień 2018 - Wdrożenie ProWMS w firmie MEDOS

Grupa Medos, dostawca akcesoriów do stolarki otworowej, zaopatrujący ponad 80% rodzimych producentów stolarki PCV i Aluminium, dołączył do grona użytkowników Omnicommerce realizując zaawansowane wdrożenie platformy, modułów dodatkowych oraz szeroką integrację z ERP.

Marzec 2019 – wdrożenie ProWMS w firmie Unilogo Robotics Sp. z o.o.

Unilogo Robotics, czołowy polski producent zrobotyzowanych linii produkcyjnych, w ramach rozwoju naszej wieloletniej współpracy powierzył nam realizację kolejnego projektu informatycznego, tj. wdrożenia platformy Omnicommerce i budowy customizowanych modułów funkcjonalnych, których zadaniem jest wsparcie zarządzania łańcuchem dostaw i realizacji zamówień. Celem projektu jest dostarczenie narzędzi wspomagających prowadzenie projektów produkcyjnych.

Wrzesień 2019 – wdrożenie ProWMS w firmie Fellowes Polska S.A.

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych.

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.
ul. E. Romera 10
02-784 Warszawa
Zobacz na mapie

ul. L. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
Zobacz na mapie

22 888 5000
[email protected]

Polityka prywatności
Nota prawna

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. E. Romera 10, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter